Dodano: 18 Kwi 2018, Autor: Admin

Małopolska Joy Ride Festiwal – poznaj wystawców, cz.1

Małopolska Joy Ride Festiwal zbliża się wielkimi krokami. Już pod koniec maja ponownie spotkamy się w Kluszkowcach, żeby wspólnie uczestniczyć w największej multidyscyplinowej imprezie rowerowej w Polsce. Pora poznać bohaterów, którzy zaprezentują swój sprzęt w ramach targów rowerowych. Oto pierwsza z części!

 

 

Małopolska Joy Ride Festiwal – nie wiesz nic na ten temat? Chcesz poznać detale imprezy i się zapisać. Tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.

 

Ohlins

 • Asortyment: Tej marki chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Czołowy producent zawieszeń zaprezentuje w Kluszkowcach swoje najnowsze i najbardziej znane produkty. Nie zabraknie zarówno nowych widelców jak i kultowych damperów z żółtą sprężyną. Jeśli na hasła pt. Ohlins RXF36, Ohlins TTX22M, Ohlins STX22Air dostajecie niekontrolowanego ślinotoku, to nie możecie pominąć tego stoiska!
 • Perełka stoiska: Producent zapowiedział, że na miejscu znajdziemy takie cacuszka jak widelce amortyzowane RXF36 oraz amortyzatory ze sprężyną twintube TTX22M.
 • Co ciekawego? Sprzęt testowy Ohlins będzie można testować na kompletnych rowerach udostępnionych na stoisku marki Specialized. Natomiast technicy Ohlins będą wykonywać bazowy setup przed jazdą oraz udzielać informacji i porad dotyczących zawieszeń MTB. Będzie można także skorzystać ze wsparcia na miejscu i uzyskać o pomoc w poprawnym bazowym ustawieniu zawieszenia MTB każdej marki we własnym rowerze.

 

Haibike

 • Asortyment: Niemiecka marka Haibike szczególny nacisk kładzie na integrację baterii i silnika. Jej rowery są dopracowane w najmniejszych szczegółach, a opatentowane technologie jak np. Skid Plate (obudowa silnika) czy SES (System prowadzenia łańcucha) czynią z rowerów Haibike świetne i uniwersalne jednoślady. To właśnie na tym stoisku będziecie mogli podejrzeć maszyny, na których jeździ np. Sam Pilgrim czy Andi Wittmann.
 • Perełka stoiska: Poznajcie Haibike Nduro, czyli enduraka ze skokiem 180 mm i topowym, elektrycznym wspomaganiem napędu.
 • Co ciekawego? W ramach targów rowerowych będzie można przetestować rowery wyposażone we wspomaganie elektryczne marki Yamaha oraz Bosch – także te w pełni zawieszone, z różnym skokiem zawieszenia: od niewielkich fulli 100-120mm, przez ścieżkowce allmountain 150-160mm, po ostre enduro 160-180mm.

 

FOOG oraz ALL MOUNTAIN STYLE

 • Asortyment: W tym miejscu znajdziecie asortyment znanej polskiej marki FOOG, która od kilku sezonów zaskakuje nas ciekawymi rozwiązaniami i wzornictwem swojej odzieży rowerowej. Prócz najnowszej kolekcji 2018 na stoisku zostanie zaprezentowana także marka All mountain style, której produkty (folia ochronna) pomagają chronić rower przed uszkodzeniami.
 • Perełka stoiska: Nowe modele odzieży rowerowej FOOG z jonami srebrna: MUCKY oraz LOST, FLOW, FOREST, nowy model koszulek PINE i MOUNT. Natomiast w przypadku All mountain style będą to nowe okleiny XL – zwłaszcza DIGITAL CAMO i nowy model XXL​.
 • Co ciekawego?  Ciekawą propozycją będą okleiny chroniące ramę przed obiciami od łańcucha model CHAIN GUIDE.

 

THULE

 • Asortyment: Jeśli wybierać się w rowerowego tripa lub weekendowy wypad, to tylko z dobrym i pewnym sposobem przewozu roweru. W tej kwestii równych sobie od lat nie ma marka Thule, która w ramach Małopolska Joy Ride Festiwalu zaprezentuje swoje najnowsze bagażniki i uchwyty rowerowe, przyczepki i foteliki dziecięce oraz plecaki.
 • Perełka stoiska: Gwiazdami stoiska będą – nowy uchwyt rowery na dach Thule Upride oraz nowa platforma na hak Thule VeloSpace XT.
 • Co ciekawego?  W ofercie stoiska znajdziemy wszystkie topowe modele bagażników i osprzętu marki Thule: VeloCompact, VeloSpace XT, BackSpace XT, EasyFold XT, Upride, ProRide, ThruRide, Chariot Sport, Chariot Cross, Chariot Lite, Yepp Nexxt Maxi, Yepp Nexxt Mini, RideAlong, RideAlong Mini, Vital.

 

WHYTE

 • Asortyment: Rowery brytyjskiej marki szturmem wdarły się do światowej czołówki. Są nowoczesne, ładne i dopracowane w każdym calu. W Polsce dostępne już od 3 sezonów. W ofercie można znaleźć rowery przeznaczone do jazdy enduro, trail, gravel a nawet szosy.
 • Perełka stoiska: Perełkami stoiska będą najnowsze modele enduro, które są nowościami w kolekcji 2018, czyli G170 i S150 oraz legendarny już T130, nagrodzony tytułem „Trail Bike of the Year 2016” w Bikeradarze.
 • Co ciekawego?  Polski dystrybutor zapowiedział, że do użytku festiwalowiczów odda flotę minimum 13 różnych modeli i rozmiarów. Będzie więc można na własnej skórze sprawdzić, czy wychwalana jakość rowerów Whyte jest autentycznie tak odczuwalna (ba, pytanie retoryczne!)