Dodano: 8 maja 2017, Autor: Admin

Takiej nagrody na festiwalu jeszcze nie było

Jak zapewne wiecie zima na Podhalu jakiś czas temu odpuściła co pozwoliło nam na zrobienie porządków przed-festiwalowych. Oczywiście prace trwają, ale już możecie swobodnie pośmigać na trasach greenline DH, freeride oraz przetestować nowe hopki na a-linie, gdzie zostanie rozegrany whip contest podczas festiwalu. Oto kilka świeżych strzałów:

Tirol FlyBag na Bogato

“Nic tylko jeździsz na tym rowerze, za robotę byś się wziął i pieniądze zarabiał”! Znacie to? To teraz wyobraźcie sobie minę autora tych słów kiedy wrzucicie fotkę na fejsika prosto z 4 gwiazdkowego hotelu w Tirolu, gdzie na pełnej spędzicie tygodniowe wakacje. Taka oto nagroda czeka na zwycięzcę konkurencji Tirol FlyBag (wyjazd z pełnym wyżywieniem dla dwóch osób).

foto_4

Mocarny Zbój

Mamy jeszcze jedną niespodziankę. Dość nietypową… W skład tegorocznego festiwalu wchodzi jeszcze jedna konkurencja. Dokładnie rzecz ujmując całe triatlonowe zawody o nazwie “Mocarny Zbój”. Do pokonania jest 1,2km w lodowatej wodzie, 30km na rowerze, 2,6km biegiem. Krótko mówiąc, do zrobienia w przerwie między piwkami przy barze 😉 Zapisy na triatlon trwają tylko do 11 maja i dostępne są na tej stronie: http://www.mocarnyzboj.pl/zapisy

Dla trzech najlepszych mężczyzn i jednej kobiety- pakiet startowy na „Xterra Poland”(eliminacja do mistrzostw świata w Xterra triathlonie) oraz jeden pakiet do rozlosowania wśród pozostałych zawodników którzy ukończą zawody.

triatlon

Festiwal wspierają

Sponsorzy: Tirol Inns’Bruck, Specialized,NS Bikes, Kärcher, Maxxis, Shimano, Fox, Mitko

Partnerzy: Czorsztyn Ski, Nadleśnictwo Krościenko, Bike Expo

Patroni medialni: magazyn BIKE, Radio Eska, TVP 3 Kraków, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Dh-zone.com, Informator Turystyczny INFOGRAM.

Współorganizatorzy: Cyklokarpaty, BT Project, Polish 4x open