Dodano: 24 Kwi 2012, Autor: Admin

Co tam Panie na Wierchomli?

Jeśli co chwilę spoglądacie w swoje rowerowe kajety i wyczekujecie zaplanowanych wyjazdów, to poniższy news bardzo Wam się przyda. Ostatnio kilka ważnych terminów wypadło z grafika. Oto kilka informacji na ten temat, i nie tylko.

Majówka DH w Wierchomli od 28.04 do 06.05

BIKE PARK Wierchomla jest gotowy i czeka na rowerzystów. Wszystkie trasy są odświeżone po zimie i przygotowane do zjazdu.  Na długi weekend majowy organizator przygotował specjalną promocyjną ofertę, dla wszystkich DH MANIAKÓW, na karnety rowerowe, nocleg oraz wyżywienie.

Karnety rowerowe: całodzienny – 29 zł, dwudniowy – 40 zł; nocleg w Ratrakowi- 29 zł; Obiad – 15 zł; Śniadanie – 12 zł

TRADYCYJNIE ZAPRASZAMY NA GRILL PARTY ORAZ AFTER PARTY W HOTELU WIERCHOMLA. 03 maja odbędzie się biesiada grillowa z kapelą góralską – piwo tylko po 5 zł . 29 kwietnia i 04 maja  podczas „dyskoteki” w klubie Kamieniołom odbędzie się pokaz  filmów o tematyce rowerowej – piwo również tylko 5 zł. (huhuhu!)

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ZAWODÓW
Z przyczyn organizacyjnych Dwie Doliny Muszyna Wierchomla odwołuje najbliższą zaplanowaną na 2-3 maja pierwszą edycje zawodów o Puchar Wierchomli.  Kolejna impreza z cyklu DH odbędzie się zgodnie z kalendarzem PZKiOL 16-17
czerwca.
ZAPRASZAMY  !