Dodano: 6 Mar 2012, Autor: Admin

Pokaz zajwkowych filmów- GravityOff Smak Ryzyka

Każdy z nas ma pośród swoich znajomych tzw. audiofila – osobę, która zdecydowanie inaczej postrzega muzykę. Nie chodzi tutaj o abstrakcyjne interpretowanie, ale wyostrzony słuch, który pozwala np. słyszeć mlaśnięcia basisty. Tajemniczy skrót Mcdis (Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa) to nazwa miejsca, gdzie wyżej wspomniani słuchacze (zarówno jak Ci słyszący normalniej) znajdą dla siebie miejsce.

Miejsce, o którym piszemy dysponuje rewelacyjnym warunkami (80 miejsc siedzących, scena, wybitne nagłośnienie, gramofony na wypasie – mamy sale odsłuchową na Thorensach + 3000 winyli wszelkiej maści + stół do DJ’ki Stantona,  zaawansowany sprzęt audio video z możliwością odtworzenia z dvd, blueray’a, rzutnik cyfrowy wyświetla full HD + dźwięk dolby digital 5.1). Dlaczego Wam o tym piszemy? Bo już niebawem odbędzie się tam bardzo fajna impreza związana z wieloma zajawkami.

Oto, co sami autorzy piszą o sobie i swojej inicjatywie:

Reaktywacja cyklu spotkań zapoczątkowanych dawno, dawno temu przez Niepołomickie Stowarzyszenie Rowerowe, w całości poświęcone sportom ekstremalnym. W naszym kinie zaprezentujemy aktualne trendy w sportach ekstremalnych, oglądniemy zapierające dech w piersiach obrazy i posłuchamy mocarnej muzyki. W programie produkcje: downhill, paragliding, MX, snowboard, freeskiing i inne.

Data: 10.03.12

godzina 19:00 – kino MCDiS – produkcje filmowe
godzina 21:00 – Piwnica Dźwięku – muzyka + projekcje (więcej ekstremalnych zajawek**)

W głównym pokazie, start godzina 19:00, zagramy między innymi takie petardy jak:
„The Art of FLIGHT”, „Urlop”
(lista rośnie czekamy na kilka potwierdzeń)

Zapraszamy serdecznie wszystkich zakręceńców !

impreza powered by: RedBull, Joy-Ride, Freestyle.pl, UFO-Team, NSR|R

* więcej informacji już wkrótce !
** jeśli dysponujecie materiałem filmowym ze swoich zajawek – możecie je dostarczyć do biura MCDiS – do czwartku – 8 marca – do godziny 24 | w czasie „imprezy integracyjnej” po głównym pokazie, wyemitujemy go na pewno :]

Dokładny adres miejsca:

Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach
Ul. Zamkowa 4
32-005 Niepołomice