Dodano: 5 Mar 2012, Autor: Admin

Już w sobotę premiera filmu Ride Your Way 2: Bling

W najbliższą sobotę – 10.03.12 będzie miała miejsce premiera największej krajowej produkcji w tematyce grawitacji rowerowej.  Poprzednia część, której autorem był też Ryys – „Ride Your Way” znalazła fanów na całym świecie. Ba! Film był oglądany ponad 100 000 razy. Przyszła pora na kolejną część.

Dirt It More i 4 Bro zapraszają na premierę największej krajowej produkcji w tematyce grawitacji rowerowej.

To już druga odsłona filmu pokazującego przekrój polskiej sceny na przykładzie zawodników z teamu Dartmoora. Najlepsze spoty dirtowe w Europie, ulice dużych metropolii, najsławniejsze skateparki, leśne single tracki i trasy downhillowe a nawet fourcrossowe. W tych pięknych okolicznościach przyrody nasi najlepsi krajowi zawodnicy pokazali to, co potrafią najlepiej.

Ryszard „RyyS” Syryczyński przez cały 2011 rok podróżował z naszą grawitacyjną czołówką po całej Europie zbierając materiały. Filmował chłopaków tam gdzie ich nie widzimy na co dzień, tam gdzie mają najlepsze warunki aby w pełni rozwinąć swoje skrzydła. Pierwsza odsłona filmu Ride Your Way znalazła fanów na całym świecie, był oglądany ponad 100 000 razy. Jeśli jeszcze go nie widzieliście musicie szybko to nadrobić!

A teraz nastawcie się na to, że Ride You Way 2: Bling będzie dwa razy lepszy!

W filmie latać będą:

Szymon Godziek
Dawid Godziek
Remek Oleszkiewicz
Rafał Kierc
Piotr Krajewski
Piotr Przywecki
Sebastian Weszler

Niektóre z pojawiających się miejscówek:

Barcelona – W pobliżu położony jest znany spot treningowy La Poma
Francja – Pod Lyonem mieści się parę malowniczo położonych torów dirtowych.
Czechy – Wielki skatepark MonekyCamp
Szczawno Zdrój – Najlepszy Polski tor 4X na którym rozgrywany jest Puchar Europy.
Leszno – Otwarty w zeszłym roku największy skatepark w Polsce
Warszawa – BURN dirtpark.org

Warszawska premiera to nie tylko wypad do kina, to wydarzenie podczas którego po dłuższej przerwie zimowej środowisko rowerowe może się spotkać i spędzić fajnie czas, powygłupiać się na imprezie a wcześniej polatać na rowerze. TAK! Polatać na rowerze! Czytaj dalej 🙂

Rozkład lotów – sobota 10.03.2012
13.00 – BURN DirtPark Jam na warszawskim krytym Dirt Parku
19.00 – Premiera filmu Ride Your Way w warszawskim kinie Luna
21.00 – Afterparty 4BRO – Klub 1500, ul Solec 16
Lineup: NWR, Dj Ramone, PZG, Szatan (więcej info w odrębnym wydarzeniuhttps://www.facebook.com/events/174873612625893/)

BURN dirtpark.org Jam:

Dirt It More wraz z BURN dirtpark.org zapraszają na chillowy jam dirtowy przed premierą filmu Ride Your Way 2: Bling. Przez zimowe miesiące nie mieliśmy okazji do spotkań a jeszcze dłużej nie jeździliśmy razem na rowerze, więc co może być lepszego niż wspólne skoki z kumplami przy dobrej muzyce. Tego dnia wchodzimy na park za 5zł, a zebraną pulę z wejściówek zgarnia ziomek który sklei najlepszą sztuczkę. Poza Best Trickem rozdamy trochę części Dartmoora, koszulek 4 Bro, Rękawiczek Novik – każdemu kto zasłuży 🙂 Kiełba z grilla dla wszystkich riderów

 

A poniżej oficjalny trailer drugiej części Ride Your Way: