Dodano: 20 Lut 2012, Autor: Admin

Duncan Riffle w ekipie Norco!

Jeszcze kilka dni temu pisaliśmy o problemach Duncana, który pożegnał się z ekipą Gianta. Na szczęście dla nas- fanów chłopaka z „Cali” i samego Duncana problem szybko się rozwiązał. W sezonie 2012 zobaczymy go w barwach ekipy Dirt Norco DH Team. Świetna organizacja ekipy DIRT, poparta potężnym zapleczem marki Norco daje ogromne perspektywy. Czy człowiek-dziara zdoła wykorzystać tą potężną szansę?

Zanim Duncan wskoczył do teamu Norco absolutnie nie było z nim źle! Ben Reid  i Dan Stanbridge, Bryn Atkinson i Jill Kintner – to ekipa, której osiągnięcia i styl jazdy mówi sam za siebie. Dodając do tego potencjał i talent Riffle’a otrzymujemy mieszankę wręcz wybuchową. Ekipa wyrosła na bardzo groźną i możemy być pewni, że namiesza w rankingach Pucharu Świata.  Obecnie ekipa spędza czas na wzmożonych treningach – w końcu sezon zbliża się dużymi krokami.

Nie mniej jednak chłopaki i dziewczyny mają czas na swoje poboczne zainteresowania. Poniżej fota Duncana, którego mega zajawką jest kolekcjonowanie dziar. W zasadzie na jego ciele nie zostało zbyt wiele miejsca, żeby rozwijać tę pasję – jednak miejsce dla nowego sponsora się znalazło.

Ma chłopak gest! Oby wszystko pięknie się układało i nie musiał w przyszłym sezonie zmieniać nazwy Dirt na np. dirty moms, czy też dirty dancing.