• Home
  • Ogólne

100%, Spank, e13, SDG – levelsportkoncept na Małopolska Joy Ride Festiwal

Nowości na targach w Bielsku

Levelsportkoncept kolejny rok z rzędu wkracza pod namioty Małopolska Joy Ride Festiwal. Chłopaki przywożą ze sobą asortyment takich firm jak 100%, Spank, e-thirteen i SDG, a więc jeśli trochę znacie się na rzeczy, to wiecie, że na tym stanowisku wyposażycie zarówno siebie, jak i swój rower. W ciuchach i ochraniaczach rowerowych 100% od lat śmigają riderzy na światowym poziomie, a części Spanka, SDG, czy „e-trzynastki” to jakościowa, a co najważniejsze – stylowa biżuteria dla Waszych dwóch kółek. Namiot stoi w tym samym miejscu, co rok temu – wpadajcie obczaić nowości!

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku Levelsportkoncept

100%
„Jeśli nie dasz z siebie 100%, będziesz żałował” To motto amerykańskiej marki założonej w 1982 roku, która stała się ikoną. Marka pierwotnie koncentrowała się na motocrossie, ale z biegiem lat przeniosła swoją uwagę na kolarstwo. Konkretnie do downhillu, BMX-a, cross country i ostatecznie do kolarstwa szosowego. Portfolio w 100% składa się z okularów, kasków, rękawic i sprzętu ochronnego.

SPANK
Koła, piasty, kierownice, pedały wyróżniające się doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Popularne przede wszystkim w grawitacyjnych odmianach kolarstwa górskiego takich jak dirt i freeride. Wytrzymałe, lekkie i bardzo-bardzo stylowe.

E*THIRTEEN
E*Thirteen jest światowym liderem w produkcji komponentów chroniących łańcuch. Oprócz czołowych prowadnic łańcucha E*Thirteen oferuje również koła, kasety, korby, sztyce podsiodłowe i wiele innych wysokiej jakości komponentów.

SDG
SDG oferuje gamę siodełek rowerowych do MTB, BMX, freeride i kolarstwa szosowego do codziennego lub profesjonalnego użytku sportowego dla każdego, mężczyzn, kobiet i dzieci.

 

Więcej o levelsportkoncept i firmach, które dystrybuują możecie poczytać na ich stronie!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów, Rowerowa Dolina